ראשי / הכותרת הראשית / לינקדאין משדרגת את יכולות החיפוש

לינקדאין משדרגת את יכולות החיפוש

חיפוש לינקדאיןישנם הרבה גורמים שהופכים את רשת לינקדאין ( Linkedin) לרשת העסקית המובילה בעולם עם מעל ל- 53 מליון משתמשים בעולם ו- 233,000 בישראל, אך אין ספק שיכולת החיפוש הממוקד היא אחת החשובות והייחודיות לאתר.

השבוע השיקה לינקדאין באופן רשמי את יכולות החיפוש המשודרג – ה- Faceted Search המאפשרות לסנן באופן דינמי וחכם את התוצאות המתקבלות בכל חיפוש שאתם עושים.

בעזרת הפילטרים של לינקדאין ניתן "ללטש" את החיפוש על פי 11 קריטריונים, ביניהם: מקום עבודה נוכחי, מקום עבודה קודם, מיקום גאוגרפי, תעשיה, מקום לימודים, דרגות ההפרדה שלי, ושפת הפרופיל.

מה זה אומר ללטש את תוצאות החיפוש? להציץ בתוצאות החיפוש שעולות במסך משמאל ולראות קריטריונים שונים לפיהם אוכל לסנן עוד יותר את האנשים שעלו בחיפוש שלי. למשל – כאן בדוגמא בתמונה – מבין מי שעלו בחיפוש כמה גרים באזור סן פרנציסקו, או כמה שייכים לתעשיית ה-IT. המערכת מעלה לגבי כל קריטריון את המימדים המובילים באותה קטגוריה, ומסמנת לנו בתוך הסוגריים כמה אנשים יש תחת אותה תת קטגוריה. כדי להתקדם בחיפוש בצורה קלה וידידותית.הפילטרים החדשים בלינקדאין הופכים את תהליך החיפוש לממוקד ויעיל יותר ומצמצם את הצורך בשימוש בחיפושים בוליאניים מורכבים.[youtube unLo7maOgT4]

גכ

יעקב רוזן, גיוס עובדים, תהליך גיוסיעקב רוזן הינו מומחה לפיתוח מקורות חדשניים לגיוס עובדים ועוסק בהכשרה וליווי של אנשי גיוס, משאבי אנוש ומנהלים במינוף הרשתות החברתיות לאיתור המועמדים המתאימים ביותר בזמן הקצר ביותר

יעקב מנחה את הקורס הפרקטי סדנת גיוס ברשת, הנותנת כלים לאנשי גיוס וחברות השמה להכיר את הכלים החדשניים ביותר לאיתור מועמדים.

ליצירת קשר לחצו כאן


הרשמה לדיוור

הדיוור שלנו מכיל עדכונים על מאמרים חדשים בנושאי גיוס עובדים, קליטת עובדים חדשים וראיונות עבודה
לא נשתמש בכתובתכם למטרות אחרות

אודות יעקב רוזן

בדוק גם

תמונה מודל התעסוקה הענוכחי לעומת המסורתי

תפקיד HR בעולם העבודה העתידי – סיכום כנס עם ג'וש ברסין

אתם בטח מכירים את ההתרגשות לקראת הופעה חיה של זמר בינלאומי שאתם מאד אוהבים שמגיע ...

תגובה אחת

  1. יעקב – תודה רבה על העדכון הקצר והפרקטי!

    שבוע שעבר גייסתי מנהל צוות פיתוח שהגעתי אליו דרך לינקדאין – ואין ספק שהרשת הזאת עושה מהפיכה בתחום הגיוס (השיחה איתך מאד עזרה לי לעשות זאת נכון)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *