ראשי / הכותרת הראשית / הקרב בזירת לוחות הדרושים מתחמם – יד2 רוכשת 50% מוואלה ג'ובס ב-4 מיליון ש"ח

הקרב בזירת לוחות הדרושים מתחמם – יד2 רוכשת 50% מוואלה ג'ובס ב-4 מיליון ש"ח


פתיחות מגייסות ברשתחודשיים בלבד לאחר שאתר YNET רכש את השליטה בלוח הדרושים Alljobs מנסים וואלה ואתר יד2 ליצור "גוש חוסם" על ידי מכירת 50% מאתר הדרושים wallajobs לאתר יד2.

לפני כחודש הודיעה וואלה על רכישת 50% נוספים מפורטל וואלה Jobs מחברת רדמץ', מהלך שבסופו וואלה עלתה לאחזקות של 100% באתר. כעת, יד2 רוכשת 50% מהון המניות של החברה תמורת סכום של 4 מיליון ₪ (לעומת 3.5 מליון שקלים ששילמה וואלה עבור אותו חלק), כאשר הכוונה היא שוואלה ויד 2 יעניקו קידומים מאתריהן ללוח הדרושים המשותף.

יש לזכור שעד לרכישה של 75% מהשליטה של Alljobs על ידי YNET, היה קיים שיתוף פעולה הדוק בין אתר יד2 לבין אתר Alljobs שהביא ערך רב ותנועת גולשים משמעותית ל-2 הגופים. לאחרונה בחנו ביד2 מספר אלטרנטיבות לחיזוק הנוכחות שלהם בעולם לוחות הדרושים בארץ.

אילן ישועה, מנכ"ל וואלה אומר כי "וואלה מרוצה מאד מהשותפות עם יד2 שהרי מדובר בחיבור מתבקש בין שני מותגים מובילים בתחומם. תחום הלוחות הינו אסטרטגי עבורנו ויד2, אתר הלוחות הגדול בשוק, הינו שותף אידיאלי להפיכת וואלה Jobs ללוח הדרושים המוביל בישראל."

שון תל, מנכ"ל יד2 מסר כי "אנו רואים בוואלה שותף מושלם לתחום הדרושים. יחד נפתח את דור העתיד של הענף בישראל. הניסיון המוצלח שלנו הוכיח ששיתוף הפעולה בין הצדדים יכול להוות גורם מכריע בכל תחרות."

אתר הדרושים וואלה Jobs בניהולה של רינת בוגין, הינו אחד מאתרי הדרושים המובילים בארץ והוא מציע מגוון נרחב של הצעות עבודה ושירותים ייחודיים עבור מחפשי העבודה והמעסיקים.


השוואה בכמות התנועה לכל אחד מחמשת אתרי הדרושים המובילים בארץ על פי Google Trends for Websites

את הטכנולוגיה, המאפשרת התאמה בין מועמדים ומעסיקים, תמשיך לספק חברת רדמץ' במסגרת הסכם רישיון ארוך טווח בישראל.

השינויים הללו בעולם ספקי הפתרונות בעולם הגיוס מצטרף לשינוי בבעלות על אתר הדרושים Jobnet שהתרחש באחרונה, לניסיון של אדם-מילא לרכוש את פילת ולמגעים נוספים המתקיימים כיום בין מספר חברות בתחום ההשמה והגיוס, כך שנראה שיהיה לנו חורף חם

http://www.gius.co.il/index.php/newsletter-enrolement/

הדיוור שלנו מכיל עדכונים על מאמרים חדשים בנושאי גיוס עובדים, קליטת עובדים חדשים וראיונות עבודה

לא נשתמש בכתובתכם למטרות אחרות

אודות יעקב רוזן

בדוק גם

תמונה מודל התעסוקה הענוכחי לעומת המסורתי

תפקיד HR בעולם העבודה העתידי – סיכום כנס עם ג'וש ברסין

אתם בטח מכירים את ההתרגשות לקראת הופעה חיה של זמר בינלאומי שאתם מאד אוהבים שמגיע ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *